LIFT UP / LIFT UP + / LIFT UP ++

LIFT UP Sanayi Odaklı
Lisans Bitirme Projeleri Programı

LIFT UP Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Projeleri Programı, geleceğin gözü yükseklerde mühendislerine lisans bitirme projelerini Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) ile gerçekleştirme imkanı sunan “Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Projeleri Programı’dır.

 

Programımıza katılarak; bitirme projenizi Türkiye’nin en iyi mühendislerinin rehberliğinde TUSAŞ’ın bilimsel ve teknolojik alt yapısından faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mezun olurken havacılık ve uzay sanayiini şekillendirmede pay sahibi olabileceğiniz programımızla ilgili tüm detaylara  https://kariyer.tusas.com/liftup internet sitesinden erişebilirsiniz.

LIFT UP + Yüksek Lisans Ve
Doktora Bilimsel Araştırmalar Programı

Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin Türk Havacılık Uzay Sanayii bünyesindeki faaliyet alanları ile ilgili tez ve araştırma çalışmalarını gerçekleştirme imkânı sunan bilimsel araştırmalar programdır.

 

Programımıza katılarak; TUSAŞ bünyesinde çalışma imkânı bulup ücret ve bütçe desteği alabilirsiniz.

 

Havacılık ve uzay sanayiini şekillendirmede pay sahibi olabileceğiniz programımızla ilgili tüm detaylara https://kariyer.tusas.com/liftup internet sitesinden erişebilirsiniz.

LIFT UP++ Sanayi Odaklı
Doktora Araştırmaları Programı

LIFT UP ++, doktora çalışmalarının Türk Havacılık Uzay Sanayii’nin çağrıya çıktığı faaliyet alanları ile ilgili olarak yürütülmesini sağlayan “Sanayi Odaklı Doktora Araştırmaları Programı“dır. Bu kapsamda, üniversitelerde yapılacak olan araştırma ve geliştirme çalışmalarının havacılık üzerine yapılması ve havacılık sektörü için nitelikli araştırmacı kazandırma hedefi güdülmektedir

Çağrıya çıkılan farklı disiplinlerdeki konulara başvuru yapan ve kabul alan araştırmacılara bütçe desteği sunulmaktadır.

Havacılık ve uzay sanayiini şekillendirmede pay sahibi olabileceğiniz programımızla ilgili tüm detaylara https://kariyer.tusas.com/liftup internet sitesinden erişebilirsiniz.