MÜŞTERİ DESTEK PORTALI

TUSAŞ sorumluluğundaki programlar çerçevesinde teslimatı gerçekleştirilen ürünlere daha etkin hizmet verebilmek amacıyla Teknik Dokümantasyon ve Değişikliklerine internet üzerinden erişim kabiliyeti kazandırılması ile ilgili yazılım ve donanım altyapısı TUSAŞ tarafından tamamlanarak Müşteri Destek Portali (MDP) hizmete açılmıştır.

MDP - Teknik Dokümantasyon Modülü; güncel teknik dokümanları internet ortamında kullanıcılarla paylaşabilmeyi hedeflemektedir.

TEDARİK &
MÜŞTERİ
YARDIMCI SANAYİ
DETAYLAR
Özgün ürünlere sahip, küresel rekabet gücüne ulaşmak ve sektörde Dünya markası olmak vizyonu ile TUSAŞ, temel olmayan süreçleri için ilave yatırım ve işgücü istihdamı yapmaksızın dış kaynak kullanımı yolu ile maliyet ve verimlilik avantajı oluşturmaktadır.
Tedarik
DETAYLAR
TUSAŞ ihtiyacı için yurt içi ve yurt dışı kaynaklardan yapılacak tüm malzeme, ekipman ve hizmet alımları ile bunlara bağlı ithalat, ihracat ve gümrükleme işlemleri Tedarik kapsamıdır. TUSAŞ'ın temel tedarik politikası, teknik nedenlerle..
Tedarikçi Kalite
DETAYLAR
"Özgün ürünlere sahip ve küresel rekabet gücüne ulaşmış, Dünya markası havacılık ve uzay şirketi olmak" vizyonu ve "sürekli iyileştirme yaklaşımıyla müşteri memnuniyeti sağlamak" kalite politikası ile yola çıkan TUSAŞ, hızla büyüyen küresel pazarda, öncü kuruluşlardan olmak için, tedarik zincirini güçlendirme
Yerlileştirme
DETAYLAR
Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarını karşılayarak yurt savunmasına en üst düzeyde katkı sağlayabilmek için son dönemde Şirketimiz tarafından özgün ürünlerimizde yer alan kısıtlayıcı düzenlemelere tabi ve yurtdışından tedarik edilmekte olan ürünlerin yerlileştirilmesine, yurtiçinde milli imkânlarla özgün
Müşteri Tedarikçi Koordinasyon Sistemi
DETAYLAR
“Müşteri/Tedarikçi Koordinasyon Sistemi” ile amaçlanan şirketimizde yürüttüğümüz faaliyetler kapsamında projenin tüm paydaşlarıyla iletişime geçebilmektir.
TEDARİKÇİMİZ OLUN
image