TUSAŞ MOBİL UYGULAMA İLE YERLİ VE MİLLİ ÜRÜNLER ARTIK MOBİLİNİZDE!

 

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, savunma sanayii şirketleri arasında bir ilki daha gerçekleştirerek projelerini ve ürünlerini kamuoyuna daha iyi tanıtmak için mobil uygulama geliştirdi. Mobil uygulama ile kullanıcılar; uygulama içerisinde sanal hangar turu, Artırılmış Gerçeklik ile görecekleri özgün ürünler ile öz çekim yapabilecek. Kullanıcılar; ANKA, ATAK, MMU ve HÜRKUŞ gibi birçok ürünü mobil uygulama içerisinde yer alan sanal gerçeklik uygulamaları ile bire bir görebilecek.

Ülkemizin gurur duyduğu projeleri, yerli ve milli ürünlerin tanıtımlarını daha iyi yapabilmek adına dijital atılımlarına devam eden Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, ürünlerini kamuoyunda ilk kez geçtiğimiz yıllarda “Sanal Gerçeklik” ve “Artırılmış Gerçeklik” hangar tur uygulamaları ile tanıtmıştı.

TUSAŞ, bu yıl da Türkiye savunma sanayii eko sisteminde ve savunma sanayii paydaşları arasında bir ilki daha gerçekleştirdi. Atılan dijital adımlar ile birlikte TUSAŞ mobil uygulama ile kullanıcılar ürünler hakkında bilgiler alabilecek, sanal hangar VR tur ile yerli ürünlerini tüm detayları ile birlikte bire bir görebilecek.

TUSAŞ Mobil uygulama hakkında konuşan TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, “Uygulamayı herkesin cep telefonlarına yüklemesini istiyoruz. TUSAŞ olarak gerçekleştirdiğimiz yerli ve milli ürünler hakkında detaylı bilgi almak, bu ürünler ile sanal ortamda buluşmak artık çok daha kolay oldu. TUSAŞ uygulamamızla; sanal hangar turu, Artırılmış Gerçeklik ile 360 derece ürünleri yakından görme, kariyer fırsatları gibi birçok bilgiye erişebileceksiniz” dedi.

Uygulamayı indirmek için,

IOS: https://apps.apple.com/us/app/tusas/id1504882973?ls=1
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tusas.tusasuygulamappTürk Havacılık ve Uzay Sanayii Hakkında
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, sabit ve döner kanatlı hava platformlarından insansız hava araçları ve uzay sistemlerine kadar entegre havacılık ve uzay sanayi sistemlerinin tasarım, geliştirme, modernizasyon, üretim, entegrasyon ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde Türkiye’nin teknoloji merkezi konumunda olup; havacılık, uzay ve savunma sanayiinde küresel oyuncular arasında yer almaktadır.